Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shrnutí akce "Ples dětí 2014"

Celým odpolednem provázela členka sdružení Naďa Petrů a o taneční lekce a ukázky tanců se postarali profesionální tanečníci Tomáš Hoření a Nicole Štýsová. Děti se tak mohly naučit nejen mazurku, ale i čaču a jive. V programu nechyběly ani soutěže a aktivní hudební vložka - bubnování na Drumbeny pod vedením hudebníka Zdeňka Rollera. 

Tombola, která byla pro Vás byla připravena v hojném počtu, se rozprodala rychlostí blesku. Za jednotlivé dary do tomboly děkujeme zejména rodičům a dík patří také zejména Květince u Kolejí - Petra Hegrová, TETA drogerii, Papírnictví Andrea Štorkánová a Centrum Jungle, která věnovala měsíční vstupy pro děti. 

Za finanční podporu formou bezplatného pronájmu sálu Záložny děkujeme Městu Benátky nad Jizerou.

Vysokou účastí jste nám potvrdili, že tato společenská akce se může stát každoročním vyplněním jednoho lednového odpoledne a my se budeme snažit, aby se Vám líbilo minimálně stejně, jako letošní rok.

Budeme Vám vděčni za Vaše postřehy, které nám můžete zasílat na e-mail: msbenatky-rodice@seznam.cz nebo formou komentářů na facebookovém profilu Občanské sdružení Rodičů a přátel při MŠ Benátky nad Jizerou nebo zde pod článkem. Stejně tak budeme rádi, pokud budete chtít poskytnout své video záznamy nebo fotodokumentaci z akce (odkazy stačí zaslat e-mailem).

Za video-shrnutí akce děkujeme Pojizersko - Polabské TV - záznam ZDE. (autor František Stýblo). Osobní video ze společného bubnování najdete na youtube.

Bohatou fotodokumentaci můžete nalézt tamtéž (autor Jaroslav Houštecký) a od fotografky Jany Vrané  (http://www.fotobyjana.cz/fotoalbum/ostatni/11.1.2014-ples-deti-benatky/).

Těšíme se na viděnou na dalších akcích, o kterých Vás budeme informovat.

Radka Jakimczuk a Lenka Petrlíková Mašková

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Ples dětí 2014

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 41065
Měsíc: 263
Den: 4