Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ples Dětí 2015

19. 1. 2015

Vážení návštěvníci plesu i Vy, kteří jste zaváhali,

rádi bychom Vám přiblížili atmosféru letošního ročníku Plesu Dětí pro děti i dospělé.

Tradiční začátek v 16 hod. byl obohacen o přítomnost pana starosty Jaroslava Krále, který pronesl společně s naší skvělou čarodějnou uvaděčkou Naďou Petrů pár slov na uvítání a popřál nám všem příjemnou zábavu.

Celé odpoledne se neslo v duchu kouzel a zaklínadel, díky nimž jsme si vždy vyčarovali vystupující z řad dětí, ale i dospělých. O bohatý pohybový zážitek se nám postarala Jana Vraná - Fit Club Milbe, se svými tanečnicemi zumby. Jejich vystoupení se zalíbilo všem účastníkům a vyzkoušeli si tak zumbu jak se patří. Stejně tak mažoretky Kbelská Koťata a děti z MŠ Jizerka společně s paní ředitelkou mateřské školy Janou Pucandlovou rozproudily krev našim nejmenším.

O profesionální provedení a ukázku společenských tanců se postarali naši oblíbení spolupracovníci Tomáš Hoření s partnerkou Nikol Štýsovou. Skupina historického šermu Artus Bohemia předvedla ukázku boje zblízka s historickými zbraněmi, společně s rytíři přijeli také tanečnice, které zatančily ukázky dobových tanců a zasvětily tak tanečníky a tanečnice do období tanců, kdy ještě neexistovaly mixovací pulty a play-back. Děkujeme za to. Děti si mohly vyzkoušet tíhu rytířské zbroje a sledovat obtížnost vyzbrojení se. S následným odzbrojením už pomáhaly zkušeně i maminky.

K Plesu také patří soutěže, těch bylo pro děti i dospělé přichystáno hned několik a všichni soutěžící se dočkali sladkých odměn. Pro děti, které se účastnili loňského ročníku, nebyly překvapením drumbeny - multifunkční nábytek, také hudební nástroj, který používali jako taburety na sezení, ale také jako stolky a prolézačky. 

V průběhu odpoledne byly všechny děti obdarovány výhrami z tomboly. Drobných, ale i hodnotných darů se letos sešlo velké množstv (sladké dorty, vstupy do Jungle, vstupy na dětský jumping, výtvarné potřeby atd). Všichni sponzoři, kteří se podíleli na akci jsou uvedeni na konci tohoto článku.

Uskutečněná Afterparty pro rodiče se nesla zejména v duchu tanců a zpěvu, děkujeme všem, kteří zůstali. Prodloužili jsme si tak smíchy život o několik let :-)!

Děkujeme všem za vytvoření skvělé atmosféry a hladký průběh. Veškeré organizování a zajišťování kompletnosti akce je vždy velmi náročnou činností a spokojené, usměvavé tváře rodičů, ale zejména dětí je nám vždy satisfakcí na několik probdělých nocí!

Jsme rádi, že jste byli s námi a těšíme se opět na viděnou.

Radka Jakimczuk

předsedkyně sdružení

Fotografie můžete shlédnout na následujících odkazech: https://www.facebook.com/pages/Soawe-photo/1573453909545254?sk=photos_stream

http://msbenatky-rodice.rajce.idnes.cz/Ples_deti_2015/

http://boleslavsky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-ples-deti-v-benatkach-nad-jizerou.html

Na konec hodnocení musím poděkovat jmenovitě členkám O.s. Rodičů a přátel, které se podíleli na organizaci Plesu Dětí výzdobě, tombole, občerstvení, rezervace a tisk vstupenek, šatna: Naďa Petrů, Milica Michlová, Blanka Starčevičová, Lenka Petrlíková - Mašková, Monika Zemancová, Andrea Kania, Jaroslava Foppová, Tereza Zohornová, dále dobrovolníkům: Petra Hegrová, mažoretky Kbelské Kočky, Anna Holanová, Radek Jakimczuk, Marek Čečetka, Eliška Pekařová

Poděkování sponzorům: rodiče dětí a učitelky z MŠ,  Květinka u Kolejí - Petra Hegrová, Papírnictví u Anky - Andrea Štorkánová, Merhautovo pekařství, Teta Drogerie Hladíkovi, Jungle Benátky nad Jizerou, Město Benátky nad Jizerou, RM Centrum Jiřice, Jana Kuklová Adámková - Jumping BnJ, Vinotéka Jana Košáková.

Odkazy na vystupující a sponzory

www.centrumjungle.cz

www.artusbohemia.cz

www.drumben.com

www.rmcentrum.cz

www.milbe.cz

 

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 64255
Měsíc: 807
Den: 15