Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oslava Mezinárodního dne zvířátek 4.10.2014

7. 10. 2014

Vážení příznivci, hlavně však všichni, kteří jste se zúčastnili sobotní akce,

rádi bychom Vám poděkovali za Vaši ochotu spolupracovat a za Vaše úžasné dětičky. Poníci i ovečky jsme nemuseli další den krmit, domáhali se pouze rohlíků a mrkviček z dětských rukou......

Čerstvě vylíhnuté housátko už je se svým kuřecím kamarádem ve vyhřívaném akváriu a těší se na další přírůstky, které se právě klubou. V nejbližší době budou ovečky přesunuty do Vámi krásně vyzdobeného domečku, který Vás stál mnoho úsilí. Také Vaše výtvory ze zrnin si schováme na památku.

V případě Vašeho zájmu se přijít podívat na již známá zvířátka, můžete do RM CENTRUM Jiřice přijít kdykoliv. Sice nebudou přítomny kočičky, které by si s Vámi zatancovaly Sloníka Toníka, ale naleznete zde holoubky diamantové a zebřičky a všechna ostatní zvířátka.

V sobotu byli k vidění ještě andulky a dva krásní zakrslí králíčci černí, kteří si našli svého nového páníčka, spíše tedy paničku a užívají si teď v Benátkách nad Jizerou. A andulky?Páreček krásných modrých je také v dobrých rukou u rodiny v Praze. Oslava dopadla na výbornou a děkujeme za Vaši účast. 

Více fotografií z akce naleznete na facebookovém profilu nebo na http://msbenatky-rodice.rajce.idnes.cz/.

Těšíme se příště na viděnou a přejem krásný den Vám i Vašim dvou a čtyřnohým miláčkům!

Radka Jakimczuk, předsedkyně sdružení

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 41066
Měsíc: 264
Den: 5